Вікторія Зубицька: «Найперший засіб від молі – це лаванда»

У природі існує понад 73 види молі. Домашніх же розрізняють за підвидами:серед них платяна, килимова, а також їхні сестри – харчова, меблева, грибна та навіть фруктова. Ці комахи розмножуються цілий рік, відтак міль може стати непроханим гостем у вашій шафі із сукнями чи крупами як восени, так і взимку. Гостя студії «Доброго ранку, Країно!» Вікторія Зубицька – фітотерапевт розповість про те, як боротися з цими непроханими гостями:

 

«Токсичної дії молі, в принципі, немає. А от наслідки – що буде з вашими речами або з вашою обстановкою в будинку, то, звичайно, не дуже добре. Що стосується взагалі засобів боротьби з міллю, то можна використовувати те, що є у нас із наших лікарських рослин. І буде приємно пахнути, і буде впливати на те, що у вас не буде молі. Як відлякувати комарів, так можна відлякувати і міль. Ефірні олії, які надзвичайно гарно пахнуть, але вони не подобаються як комарам, так і не подобаються молі.

 

Найперше це лаванда. Надзвичайно приємний запах. Надзвичайно цілющі властивості, якщо використовувати, і якщо ви в будь-якому приміщенні покладете лаванду, вона, крім того, що буде вбивати ці личинки, які знаходяться в наших вовняних речах, і вони не розмножуються і не поїдають тканини, які натуральні. Ви можете таким чином зробити невеличкі мішечки і покласти на кожну полицю. А також ви можете використати ефірну олію лаванди. Але не забувайте, що вона вивітрюється. Крім того, її обов’язково треба наносити на бинт або на вату, ні в якому разі на речі. Тому що в складі ефірної олії можуть знаходитися домішки, які можуть робити плями на наших речах».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти