Вікторія Зубицька: «Підвищене потовиділення може свідчити про певні захворювання»

Виділення поту – природна реакція організму, яка допомагає регулювати температуру і знижувати її, коли стає спекотно. Але надмірне потовиділення може бути попередженням організму про наявність певних захворювань. Про піт говоритимемо з гостею студії «Доброго ранку, Країно!» Вікторією Зубицькою – фітотерапевтом:

«Мені здається, що це залежить від культури кожної людини. Тому що якщо людина їздить в загальному транспорті, будь ласка, поважайте тих людей, з якими ви їдете. Це не значить, якщо написано на дезодоранті або антиперспиранті, що діє 72 години, то, будь ласка, дорогенькі, помийте з милом місця потовиділення, а потім вже обробляйте дезодорантами і після цього заходьте до загальних місць.

Коли у пацієнтів таке підвищене потовиділення, яке звертає на себе увагу хоча б тим, що треба перевдягатися декілька разів на день, це може говорити дійсно про певні захворювання. Це може говорити про депресивний стан, про захворювання щитовидної залози, в основному при підвищеному виділенні гормонів щитовидної залози.

Досить прості засоби, якими можна користуватися при потовиділенні: розріжте лимон, вичавте сік і протріть місця підвищеного потовиділення. Це обов’язково робиться на чисте тіло і обов’язково треба робити цю процедуру близько п’яти разів на добу 14 діб. Якщо потовиділення не зв’язано з будь-якими захворюваннями, то за 14 діб ця проблема повинна піти. Ще можна зробити ванночку з базиліку. Заварити три-чотири столові ложки півлітром води, хай воно відстоїться, охолоне і вилити у ванночку з водою, посидіти в ній вранці та ввечері. Курс лікування також не менше 14 діб».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти