Віолета Лійка: «Гомеопатія більше підходить людям з психосоматичними захворюваннями»

Гомеопатія – це популярна форма медицини, але ж і суперечлива. В той час, як одні наводять докази проти неї, інші переконують у ефективності. Як працює гомеопатія? Як вона стала тим, чим є сьогодні? Що може запозичити в неї сучасна медицина? Про це говоритимемо з гостею студії «Доброго ранку, Країно!» Віолетою Лійкою – сімейним лікарем:

«Гомеопатія це певний вид нетрадиційної альтернативної медицини. Вона використовується вже досить давно. Тобто це діюча речовина в дуже багатократному розведенні, якщо грубо. Цими ліками дійсно лікують. В основному це нескладні захворювання, такі як застуди чи головний біль. Приміром, ми беремо йод. Далі розводимо одну частинку йоду на дев’ять частин води, а потім вже виходить одна десята, і беремо з цієї десятої краплинку речовини і так розводимо практично до безкінечності. Гомеопати кажуть, що залишається пам’ять води, яка дозволяє одужувати. Але класична медицина з цим незгодна. Тому що якщо б була так звана пам’ять води, то творилися б непередбачувані речі в тих самих ріках, океанах і морях.

Гомеопатія вважається такою альтернативною річчю для людей з психосоматичними більш захворюваннями. Які пов’язані не з конкретними ураженнями органу чи системи, а з психофактором. Тобто людина себе налаштовує, що щось не те, і в лікаря або не має часу або бажання з цим розбиратися, от він і називає цю групу захворювань. Колись це називали вегето-судинною дистонією, і як альтернативний метод відправляють до гомеопата.

Отримати диплом гомеопата може реальний лікар тільки з вищою медичною освітою. Це спеціалізація в Інституті народної медицини. Ось там готують цих спеціалістів».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти