Володимир Литвин: «Комітет виборців України зафіксував, що в 65-му виборчому окрузі на Житомирщині мої опоненти здійснюють найбруднішу кампанію»

Політичні конкуренти перед парламентськими виборами не припиняють використовувати брудні технології. На тлі новини про можливу зміну послів України в 12 державах через сумнівні сайти поширилася фейкова інформація, що Володимир Литвин замість участі у виборах на 65-му окрузі буде займатися дипломатичною роботою і стане послом України в ЄС. Володимир Литвин – народний депутат України, позафракційний, на зв’язку зі студією «Доброго ранку, Країно!»:

«Комітет виборців України зафіксував, що в 65-му виборчому окрузі на Житомирщині опоненти Володимира Литвина здійснюють найбруднішу кампанію, не гребуючи жодними методами. І водночас цей чорний піар вони поєднують з начебто в їх сприйнятті інтелектуальними напрацюваннями на кшталт того, що я вже відправляюсь в Брюссель.

Це свідчить про те, що відчуття страху за неминучу відповідальність за те, що деякі мої опоненти накоїли на території Житомирщини, спонукає їх вдаватися до всього спектру, як вони вважають, можливих методів і дій, починаючи від підкупу людей до споювання виборців і залякування тих людей, які мають мужність висловити свою позицію проти місцевої мафії, яка взяла під контроль людей, керівників органів місцевої влади, а тепер сама хоче стати владою. Але їм нічого не допоможе.

Я повинен сказати, що ті люди, які обікрали все, що можна обікрасти на місцевому рівні, через відсутність будь-якого контролю з боку центральної влади, вони зараз рвуться в Київ, перефарбувались. Вони були представниками партії Петра Порошенка, його вірними клевретами, а зараз намагаються за будь-який спосіб, маючи величезні фінансові можливості, збити людину, яка стала у них на заваді. Це для всіх людей очевидно, і через те Комітет виборців вимушений був констатувати ці брудні підходи, які стали просто масовими тут, на 65-у виборчому окрузі».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти