Як погода впливає на здоров’я серця – поради експертів

Іноді погода може спровокувати виникнення серцевого нападу. Вчені розповіли, які кліматичні умови найнебезпечніші для людського здоров’я.

Про це повідомляє з  healthystyle, передає “Народна Правда”

Дослідження в цій галузі проводили шотландські науковці з найбільшого Університету в Ґлазґо. В результаті з’ясувалося, яка погода загрожує серцевими нападами.

За словами дослідників, найпряміше впливає на самопочуття людини температурний режим. Так, суттєве похолодання впливає на виникнення захворювань, які пов’язані з серцево-судинною системою. Низькі температури можуть загрожувати виникненням підвищеного ризику смерті під час серцевого нападу. Ризики збільшуються втричі.

Відзначається, що при поганій погоді також збільшується артеріальний тиск. Якщо відсутнє сонячне світло, то крім цього створюються негативні наслідки для нападу. Ризик виникнення цього захворювання збільшується, якщо температура знижується на 10 градусів. Саме таке зниження температурних показників збільшує тиск людини на три-шість міліметрів. Це на думку вчених, підвищує ймовірність серцевого нападу чи навіть інсульту.

У зв’язку з цим, експерти порадили людям з підвищеним ризиком чи поганою спадковістю якомога рідше знаходиться на морозі або холоді.

Також американські кардіологи з Лос-Анджелесу прийшли до висновку, що ризик раптової зупинки серця значно зростає, якщо в організмі недостатньо кальцію. У людей з найнижчими показниками кальцію в крові ймовірність раптової зупинки міокарда значно вище, ніж у інших.

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти