Євгенія Розум: «Какао – дійсно цінний напій»

Про цей напій кажуть: він врятує від недуг. Його люблять як діти, так і дорослі, і навіть медики радять з початком осені частіше пити какао, бо він багатий на вітамін D. Чим корисний цей напій так його вживати, розповість гостя студії «Доброго ранку, Країно!» Євгенія Розум – лікар-дієтолог:

 

«Багато є продуктів, які дуже корисні і цінні для нас. Какао дійсно цінний напій. Особливо для дітей, для школярів, для людей, які займаються розумовою діяльністю, фізичною активною діяльністю. Какао дає енергію. Какао містить в собі певну кількість мікроелементів. Містить невеличку кількість вітамінів. Какао – дійсно цінний продукт, але якщо в цілому наш раціон буде збалансований. Якщо ми будемо харчуватися як слід і какао туди додамо, то це добре.

 

Якщо ми хочемо зробити дійсно цінний продукт, то якщо ми молочко підігріємо лише, амінокислоти, які є в молоці і в какао, засвоюються набагато краще. Замість цукру краще взяти фініки, або сухофрукти, то це буде безцінний продукт просто для нас. Достатньо, щоб какао розчинилося. Якщо дітям, то можна додати цукру, а дорослим не потрібно. Тому що діти втрачають більше енергії. Вони потребують більше вуглеводів. Вони більше рухаються, ростуть. Для дорослих такої кількості цукру не потрібно.

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти