Замовлення через Інтернет – очікування та реальність

Зараз багато замовлень робиться через Інтернет, в інтернет-магазинах, групах у соціальних мережах. Про очікування та реальність говоримо з гостем нашої студії Санею Димовим, популярним українським радіо-діджеєм Всеукрїнської радіостанції:

«Спочатку, колі це було новим, і ми всі якось хвилювалися, і ми не розуміли, як це все працює, почалося мода купувати речі і аксесуари в Китаї, потрібно було робити якісь експерименти і починати. Тоді я почав скуповувати, але це було щось маленьке. Таке, що ти можеш викинути, бо тобі не жалко – якісь аксесуари для телефону мобільного, зарядки. А потім щось більше і дорожче. Раніше було частіше, зараз я, в принципі, варіюю, але основна частина моїх покупок звісно в Інтернеті, бо потрібно свій час економити. Бо коли ти постійно працюєш, в тебе гастролі, в тебе ще ефіри на радіо, то треба час заощаджувати. Немає коли по магазинам ходити, і я ще не люблю по магазинам ходити. Бо відкривати ці сторінки, подивитися, що там є, буває інколи цікавіше.

Було таке, що замовив одне, а прийшло геть інше. І мені здається, що більшість глядачів мене зрозуміють. Найцікавіша історія, якав мене сталася, це я вирішив вперше замовляти речі з Китаю. Що ж тут приховувати, вони яскравіші, я можу їх вдягти на свої виступи. Я почав з того, що вирішив придбати собі штани з величезними білими зірками. Спочатку доставка з Китаю була дуже довгою – місяць-півтора. І приходять ці штани. Це навіть е штани, і не шорти, навіть не знаю, що це. Я їх навіть на собі не зміг підняти вище коліна. Я, звичайно, засмутився, бо гроші заплачені. Ну нічого, я своїй дівчині віддав.

До розмови про покупки в Інтернеті залучилася Елеонора Салова – адвокат, старший юрист з економічних злочинів:

«На сьогоднішній день питання, яке ви можете собі поставити при замовленні в Інтернеті, це як можу себе обезопасити? На сьогоднішній день дуже багато випадків шахрайства. По-перше, треба звернути увагу на сам магазин, до якого ви звертаєтеся. По-друге, враховувати відгуки про цей магазин. Третє – перевіряти, якщо це юридична особа, відомості або зателефонувати і дізнатися, що це за юридична особа, а потім перевірити її через єдиний реєстр. Загалом зібрати інформацію в Інтернеті про цю компанію. І вже після цього приймати рішення, чи купляти цей товар».

Прокрутити наверх
Натисніть Enter, щоб шукати, Esc - щоб вийти