facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Юрій Гаврилечко: «Грошова винагорода міністра має бути на рівні звичайного некваліфікованого різноробочого»

14.01.2020

Понад 2 млн. гривень – це сукупний розмір грудневої зарплатні, який задекларували міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський та його заступники. Гість студії «Доброго ранку, Країно!» Юрій Гаврилечко – журналіст-аналітик, економічний оглядач, з ним говоритимемо, як в країні працюють робітники міністерств і які гроші за це отримують:

«Давайте спочатку чиновників відокремимо від так званих політичних фігур і державних секретарів, які теоретично мали б стати ще з 2002 року гарантами того, що влада нікуди не дівається і кожна наступна влада спадкує щось від попередньої. Щодо кількості грошей: чому всі говорять про кількість? Шановні, давайте спочатку про системи. От в світі існують дві базові системи оплати праці. Це відрядна, коли сплачується за обсяг роботи, і почасова, коли сплачується за відпрацьований час. Відповідно, в нас як працюють чиновники? На почасовій оплаті. Почасова оплата може бути простою почасовою, може бути почасово-преміальною. А відповідно, те, що ми зараз бачимо, це наслідок, почасово-преміальної оплати. Тобто коли до окладу додається ще і премія.

І от тут починаються дива. Тому що премія набагато більша заробітної плати. За що сплачується зазвичай премія? Це за складність роботи, за важкі умови праці, за швидкість виконання планів, їх перевищення, і, можливо, за те, що ця робота потребує якоїсь фантастичної відповідальності. Також це може бути, коли залучили фахівця із вельми специфічними знаннями, який погодився на цю роботу. Дивимося на українських міністрів та їхніх заступників. На відміну від звичайних чиновників, до яких чітко прописані вимоги щодо освітнього рівня, кваліфікаційного рівня, досвіду роботи тощо, до міністрів подібних вимог немає.

Більше того, на ринку праці оплата праці міністра найбільша, яка може бути, це мінімальна заробітна плата. Тому що міністр може бути без освіти, без досвіду роботи, без професійних навичок, він жодної відповідальності за свої дії не несе, він не ухвалює самостійно ані управлінських, ані кадрових рішень, його робота абсолютно безпечна, вона не складна, вона не вимагає особливих знань, вона не потребує швидкості, і вона неконтрольована. Відповідно, його нагорода має бути на рівні звичайного некваліфікованого різноробочого. Тобто мінімальна заробітна плата. І допоки система підбору міністрів не зміниться, це найбільша заробітна плата, на яку він може розраховувати».