facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Ростислав Кравець: «Пройде ще півроку, і ми взагалі не побачимо Порошенка в рейтингах»

25.02.2020

Якби вибори президента України відбувалися найближчим часом, то Володимира Зеленського підтримали б найбільше українців, а саме 40% – такі дані дослідження соціологічної служби Центру Разумкова. 15% виборців готові віддати свій голос за Юрія Бойка, 13,5% – за Петра Порошенка, на четвертому місці в рейтингу Юлія Тимошенко – у неї 10%. Разом з тим рейтинг довіри до нинішнього президента за останні півроку суттєво зменшився. Рейтинг глави держави прокоментує гість студії «Доброго ранку, Країно!» Ростислав Кравець – адвокат:

«Я не фахівець безпосередньо в політиці. Як виборець можу сказати, що рейтинги у нас беруться взагалі зі стелі. Насправді, якщо брати до уваги, дійсно, главі держави довіряють. Що стосується фракції «Слуга народу» і уряду, ми прекрасно бачимо, що в них рейтинг з кожним днем, з кожним засіданням парламенту, з кожним засіданням уряду просто летить в тартарари. Що стосується безпосередньо «Опозиційного блоку», в них стабільна та ж сама база – схід. Певним чином вона змінюється безпосередньо із Зеленським – це південь країни. І вона більш-менш стабільна.

Що стосується безпосередньо Порошенка, то я думаю, що ще пройде півроку і взагалі ми його не побачимо в рейтингу після того, що він взагалі робить і те, що держава дізнається. Все одно ж проходять розслідування кримінальних справ. Ми ж чекаємо, що буде зміна генерального прокурора, почнеться і зміна голови НАБУ, який, на мій с особистий погляд стороннього спостерігача, фактично прикриває минулий уряд, президента України від тих злочинів, які скоювалися при його владі, які прикривалися ним. Це і хабарництво, це і ситуації з приватизацією, і ситуація з Центренерго, ситуація з газом, ситуація з «Кузнею на Рибальському». Там мільйон справ, які можуть розслідуватися, але які зараз фактично знаходяться в замороженому стані. Те ж саме стосується і справ Майдану. Ми ж кожного дня дізнаємося нові факти. І українці ж не дурні, вони прекрасно розуміють, що ці факти були відомі пану Порошенку, а він про це мовчав. Тому з кожним днем його рейтинг буде падати».