facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Терористи вивезли всі гроші з Луганська до Росії, - розвідка

23.11.2017


Бойовики з окупованих територій Луганської області вивезли гроші з Луганська до Росії

Про це під час брифінгу заявив речник Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник, повідомляє Еспресо.TV.

Він зауважив, що, за інформацією розвідки, умови проживання мирного населення на окупованих територіях Луганської області продовжують погіршуватися.

"В банках і банкоматах Луганська відсутні готівкові гроші. За попередньою інформацією, вся готівка була вивезела на територію Росії", - наголосив Мотузяник.

За його словами, фінустанови пояснюють людям, які намагаються з'ясувати обставини ситуації, що грошей не буде до кінця року. Причин цього - не називають.  

21 листопада повідомлялося, що центр окупованого Луганська заблокували "зелені чоловічки", непідконтрольні головному терористу "ЛНР" Ігорю Плотницькому.
Плотницький заперечив слова глави "МВС" Ігоря Корнета, який звинуватив главу адміністрації сепаратистів Ірину Тейцман у "держперевороті".
Через загострення ситуації в ОРЛО президент Петро Порошенко скликав позачергове засідання Воєнного кабінету Ради національної безпеки та оборони.
За даними джерел МВС, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький втік у Росію.
Кремль став на сторону глави МВС "ЛНР" Ігоря Корнета в його конфлікті з ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким, але останньому ще дали шанс.
Терористи стверджують, що ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький нібито залишається в Луганську і зранку 22 листопада провів нараду.
Так зване Міністерство внутрішніх справ бойовиків заарештувало всіх співробітників прокуратури "ЛНР" на окупованій території Луганської області.
Корнет заявив, що восени 2016 року окупована частина Луганщини могла повернутися назад до України.