facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Як вузам надаватимуть статус національного

23.11.2017


Україні ще необхідно виконати низку вимог, щоб отримати транш макрофінансової допомоги від Євросоюзу 600 млн євро

Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе в інтерв'ю "Укрінформу".

Вона відповіла на запитання стосовно того, чи виконала Україна всі вимоги для отримання заключного траншу макрофінансової допомоги від ЄС. За її словами, відповідне рішення щодо виділення коштів Європейська комісія має ухвалювати наприкінці листопада - початку грудня. 

Віце-прем'єр зауважила, що українська влада переважно виконала більшість вимог, однак є ті речі, які Україна не змогла виконати повністю. Це стосується скасування мораторію на вивезення ліса-кругляка.

"Тут і не до кінця реалізовані комплексні завдання стосовно автоматичного доступу до реєстрів. Законопроект по цьому знаходиться в парламенті, але він навіть не був розглянутий, включений до порядку денного Верховної Ради, і це не дозволяє зробити арифметичну перевірку електронних декларацій", - наголосила Климпуш-Цинцадзе.

На початку листопада повідомлялося, що в України є ще кілька тижнів для виконання умов отримання останнього, третього траншу макрофінансової допомоги Європейського Союзу.
Національний банк очікує надходження наступного траншу Міжнародного валютного фонду за програмою розширеного фінансування EFF у I кварталі 2018 року