facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Аналітичний центр, пов’язаний з Трампом, виступив з закликом озброїти Україну

23.11.2017

Американський аналітичний центр Heritage Foundation, який називають мозковим центром адміністрації Дональда Трампа, 23 листопада оприлюднив доповідь із закликом озброїти Україну.

Про це повідомляє "Голос Америки".

У доповіді центру мовиться, що наступними тижнями Трамп вирішить, чи схвалювати продаж американської зброї, включно з просунутим протитанковим озброєнням, Україні.

Росія вдерлась до України. Росія нелегально окупує Крим. Росія спровокувала, а нині підтримує сепаратистський рух у східній Україні. Росія – це агресор, а Україна – жертва. Будь-яка країна має право на самозахист,
– мовиться у доповіді.

Аналітики зазначають, що "українці виявили відданість трансатлантичній спільноті, і США мають надати їм просунуте озброєння та інші тактичні засоби, наприклад, безпечні засоби комунікації".

"Не варто вважати, що таке рішення США призведе до вирішення кризи та завершення агресії Росії. Хоча, майбутній успіх України, насамперед, залежатиме від самих українців, лідерство США є важливим для протидії російській агресії та підтримки реформ", – мовиться у доповіді.