facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Співачка Євгенія Власова знову бореться за життя і потребує підтримки

22.11.2017

Популярна українська співачка Євгенія Власова вже 12 днів перебуває в реанімації, повідомила виданню "ГОРДОН" її мама Галина Поплавська.

Українська співачка Євгенія Власова вісім років тому мала важку операцію, пов'язану з онкологічною хворобою. Через наслідки хірургічного втручання та хіміотерапію артистка потрапила в реанімацію і вже 12 днів бореться за життя. Про це кореспонденту видання "ГОРДОН" розповіла мама співачки Галина Поплавська.

"Донька зателефонувала мені минулого тижня, сказала, що сильно болить живіт, їй погано і вона викликала "швидку". Лікар сказав, що це небезпечний стан і наполіг, щоб Женя поїхала в лікарню. Її погодилася взяти клініка "Борис". Виявляється, після операції в неї утворилися спайки і розвинулася непрохідність кишечника. Одразу впоратися з проблемою лікарі не змогли. Протягом останніх 12 днів дочка мала чотири операції. Її врятував відомий хірург, академік Петро Фомін", – розповіла Поплавська.

Зараз лікарі обережні в прогнозах. Ще кілька днів Власова буде залишатися в реанімації, а потім на неї очікує курс реабілітації.

"Женя вже проситься у звичайну палату. Але вона не зовсім розуміє, що з нею відбувалося. Я ж не можу сказати, що вона була між життям та смертю і ще вчора лікарі не давали жодних обіцянок. А зараз уже говорять, що вона зробила крок до одужання", – зазначила мама співачки.

Поплавська повідомила, що за лікування дочки вже заплатила майже 260 тис. грн. Кожен день перебування в клініці коштує 25–30 тис. грн, а кошти у сім'ї закінчилися.

"Спочатку я не хотіла публічно збирати для дочки гроші. Але розумію, що сама це все просто не витягну. Своїх ресурсів у нас не залишилося. Женя рік тому пішла зі сцени, щоб підлікуватися. Ніде не виступала. Вклала заощадження у власну фірму. Але та навіть не встигла почати роботу – Женя потрапила в клініку. Ми не готувалися до такого розвитку подій. Звичайно, є кілька друзів, які вже надали допомогу. Але треба оплачувати рахунки щодня. Женю потрібно витягнути з цього стану, щоб вона жила", – сказала Поплавська.

Кошти для допомоги співачці Євгенії Власовій можна переказати на картку "ПриватБанку" її мами Поплавської Галини Анатоліївни. Номер картки: 4149 4391 0133 0367.