facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Озброєні люди арештували «генпрокурора «ЛНР», який є людиною Плотницького - журналіст

22.11.2017

«Генеральну прокуратуру «ЛНР» узяли штурмом.

У Луганську озброєні люди штурмом взяли «генеральну прокуратуру ЛНР» та заарештували «генпрокурора «ЛНР» Віталія Подоброго. Про це 22 листопада повідомив журналіст і блогер Денис Казанський.

«У Луганську веселощі тривають. Озброєні люди штурмом взяли «генеральну прокуратуру ЛНР». «Генпрокурор» ЛНР Подобрий заарештований. Це людина Плотницького», - написав він у себе в Facebook.

Нагадаємо, уранці 22 листопада  з'явилося відео, на якому Плотницький нібито в Луганську проводить наради з «міністрами», які залишилися йому вірними. Водночас 21 листопада портал 0642.ua, посилаючись на повідомлення у Telegram-каналі російського найманця в ОРДіЛО Олександра Жучковського, повідомив, що ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький втік до Росії після того, коли озброєні невідомі люди в камуфляжі оточили центр Луганська. Пізніше в Міністерстві внутрішніх справ України підтвердили втечу Плотницького до РФ.

Як повідомлялося, 21 листопада озброєні люди в камуфляжі без розпізнавальних знаків оточили в окупованому Луганську будівлю так званого "Міністерства закордонних справ ЛНР" та весь урядовий квартал міста. Згодом, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький виступив із заявою та повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнету, що відбулося напередодні.

При цьому депутат Верховної Ради України Антон Геращенко повідомив, що конфлікт між "головою ЛНР" Ігорем Плотницьким та "екс-міністром внутрішніх справ ЛНР" Ігорем Корнетом розгорівся через те, що вони не поділили між собою контрабандні потоки, доходи від різного роду злочинної діяльності.

Згодом Укрінформу у телефоній розмові мешканці міста повідомили, що в Луганську кілька годин не працює телебачення та радіо.