facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Екс-директору "Олімпійського" оголосили підозру у розкраданні грошей під час Євро-2012

21.11.2017

Колишньому директору державного підприємства "Олімпійський" повідомлено про підозру у розкраданні коштів під час Євро-2012

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Генеральний прокурор Юрій Луценко.

Як пояснили у прес-центр Генпрокуратури, екс-керівника та ще двох підрядників підозрюють у масштабних розкраданнях під час підготовки до цього заходу. 

Розкрадання сталося під час виконання державної цільової програми підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Тоді службовці за завищеною вартістю купили сидіння для трибун стадіону з подальшим виведенням коштів у готівку через фіктивні підприємства. Лише закупівля крісел призвела у 2011 році до збитків 27 мільйонів гривень. 

Правоохоронці вже провели обшуки у посадовців ДП "НСК "Олімпійський" та інших людей, причетних до цієї схеми. В результаті вони повідомили про підозру у співучасті в цьому злочині керівнику генерального підрядника - ТОВ "АК Інжинірінг" та керівнику субпідрядника - Підприємства "Спецпостач" Міжнародного благодійного фонду "БЕЗПЕКА КРАЇНИ". 

"До суду внесені клопотання про застосування відносно підозрюваних запобіжного заходу у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 13 млн. грн. кожному", - підсумували в прокуратурі.