facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Дар’я Манжура: «Вентиляція в поїздах у випадку перевезення людей в епідемічній ситуації заборонена»

23.03.2020

Перший поїзд, який забрав у польському Перемишлі майже тисячу пасажирів, прийшов до Києва із запізненням понад півтори години. Лікарі оглянули пасажирів та взяли письмове зобов’язання у найближчі два тижні перебувати на карантині. Але люди скаржилися на довге перебування на українському кордоні у вагонах без вентиляції, проблеми з туалетами тощо. Студія «Доброго ранку, Країно!» звернулася до прес-служби «Укразілізниці», і Дар’я Манжура – директор департаменту інформаційної політики «УЗ» телефоном надала коментар з цього приводу:

«Укрзалізниця» жодним чином не впливає на швидкість роботи прикордонників – українських, польських. Це від нас не залежить. Доки вони не завершать перевірку паспортів, ми не можемо пускати поїзд далі. Що стосується вентиляції. Ми виконували рекомендації МОЗ України. Вентиляція у випадку перевезення людей в такій епідемічній ситуації заборонена. Що стосується туалетів. Туалети працювали. Можливо, десь там ситуативно якісь окремі моменти, але там постійно прибирали. Людей багато в поїзді, і тому я не можу сказати інформацію про те, що якісь туалети не працювали. Такої інформації у нас немає.

Ми пішли назустріч, розуміючи ситуацію, що люди, яких везуть із Праги поїздами організовано, вони не всі зможуть викупити квитки, і щоб не створювати для них незручностей і щоб їм не доводилося чекати потім і виловлювати ці квитки, ми під них зарезервували поїзд. І їх попросили і запропонували, коли вони будуть виходити, а вони виходили частково у Львові, частково в Києві, заплатити в касі за свій проїзд. І от ці окремі герої, які розказували вам, що вони проїхали безкоштовно, це були люди, які вирішили, що їм не треба цього робити».