facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Денис Малюська: «Роботодавець не має права примусити працівника піти у відпустку за свій рахунок»

26.03.2020

Режим надзвичайної ситуації запроваджено в Україні на 30 днів, відповідно карантин продовжено до 24 квітня. Як захищені права українців під час карантину, розповість глядачам «Доброго ранку, Країно!» Денис Малюська – міністр юстиції України.

За 12 днів карантину кількість пошукачів роботи зросла на 60%. Наскільки сьогодні держава подбала про кожного на час карантину?

Насправді наше українське законодавство дуже гарно захищає права працівника. Тому однією із ідей останніх реформ, які впроваджувалися, є лібералізація ринку праці, щоб якраз роботодавцям і бізнесу було легше працювати з працівниками. Зараз працівник захищений вкрай непогано, на що, власне, ми звернули увагу останньою постановою уряду, де звернули увагу роботодавців на те, що карантин і надзвичайна ситуація це не привід нехтувати правами працівників і що ми будемо контролювати дотримання таких прав досить ретельно. З іншого боку, в нас чимало працівників працювали неофіційно, не оформлялись належним чином або працювали як ФОПи. В таких випадках звичайно, що вони позбавлені захисту, який надається офіційним законодавством щодо таких працівників. Відповідно, звичайно, хто працював неофіційно, не оформлявся або оформлявся як ФОП, їхні права захистити буду вкрай складно. Про роботодавців теж дбають. Був прийнятий закон, який надав перерву у сплаті ЄСВ само занятим особам та ФОПам. Тобто якийсь пакет вже наданий. І звичайно, що урядом у зв’язку з тим, що і карантин, і надзвичайна ситуація затягуються в часі, звичайно буде розроблений новий пакет заходів, він вже розробляється і найближчим часом буде презентований в парламенті, щодо додаткового пакету допомоги бізнесу, який постраждав внаслідок пандемії коронавірусу.

Чи можуть змушувати українців йти у відпустку за власний рахунок? Якщо ні, то яким чином захищатися?

Змушувати не можуть. Відпустка за свій рахунок – це річ добровільна, і роботодавець не має права примусити працівника піти у таку відпустку. Інша справа, якщо сторони погодяться на це добровільно. Якщо хтось когось примушує, в нас є інспекція з охорони праці, в нас є врешті-решт правоохоронні органи, які можуть і зобов’язані на це реагувати. Більше того, в нас грубе порушення законодавства про працю це є злочин. Тобто можна напряму викликати поліцію і скаржитись на такі дії. З одного боку. З іншого боку, ми теж розуміємо, що далеко не кожен бізнес може потягнути на собі видатки протягом карантину, протиепідемічних заходів і повністю функціонувати, не отримуючи доходи від клієнтів. Тому звичайно, що я б не аг, агітував усіх працівників йти радикальним шляхом, тому що це так ситуація, де усі ми маємо знаходити якісь компроміси, маємо йти на поступки. Безумовно, усі втратять з точки зору грошей, заробітків, доходів, майна. Це ситуація, коли ми маємо це розуміти і визнавати, і переможцем навряд чи хтось вийде, окрім всіх, хто збереже своє життя і здоров’я.