facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Сергій Шахов: «Я вважаю, що причина пожеж на Луганщині – це свідомий підпал»

09.07.2020
Гасіння масштабної лісової пожежі у Луганській області ускладнюється близькістю лінії розмежування, а тим часом кількість жертв вогню зросла до п’яти осіб. В уряді рахують гроші на компенсації постраждалим. На зв’язку зі студією «Доброго ранку, Країно!» представник Луганщини Сергій Шахов – народний депутат, член депутатської групи «Довіра», який має свою думку щодо причин цих пожеж:

«Я переконаний, що ця пожежа не просто сталася через те, що хтось кинув сірник або палив і там загорілася підкладка в лісі. Це сталося через те, що був прийнятий закон в парламенті про аудит лісового господарства. Була створена ТСК, і я не один раз виходив на трибуну, щоб негайно саме з Луганщині почали перевіряти лісове господарство і де вирізали повністю ліси. Я вважаю, що це підпал, свідомий підпал. Але чи будуть силові структури розслідувати, це велика проблема. Тому що коли я звернувся до Венедиктової, що вона призначає злочинця і зрадника країни на Департамент слідкування за слідством МВС, вона розвела руками, що вона нічого зробити не може. Може, зверху дають сьогодні команди? Так от, призначили такого громадянина Грігорова, який грабував всі роки, які працює в прокуратурі, є кришею банди, я не боюся називати прізвище. Він кришує банди в Луганській області. Справжні банди, які не тільки ліс підпалюють, а є викачка газу, грабування нафти. Це як у фільмі «Операція И»: вже немає що красти, тільки залишилося написати акти. Те ж саме відбувається і на Луганщині. Лісники після цієї пожежі будуть списувати погорілий ліс, який вже повивозили повністю потягами. 

Я не один раз звертався до президента Зеленського. Дев’ятеро губернаторів помінялося за шість років в зоні, де йде війна. Через те, що повністю грабують. Мільярди списують на війну. Списують на карантин, а тепер будуть на ліс. Я переконаний, що все зафіксовано у громадських діячів, у волонтерів. Зафіксовані всі вагони, які виходили повністю з лісом, всі вантажівки повністю переписані».