facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Нестача білка в організмі: чотири тривожні ознаки

23.11.2017

Дуже важливою речовиною для нашого організму є білок. Люди повинні обов'язково включати у свій раціон продукти з високим вмістом білка.

Лікар-дієтолог Белінда Рейнольдс описала чотири ознаки нестачі білка в організмі, пише Buro 24/7

Почуття голоду, яке з'являється дуже швидко після прийому їжі. Білок подовжує відчуття ситості. Наприклад, білок на сніданок зменшить споживання калорій протягом дня, нормалізує рівень цукру та інсуліну в крові, підвищить продуктивність.

Порада від експерта: Відчуття ситості організму також приносять продукти з вмістом клітковини і вода. Протягом дня пийте воду, їжте овочі та фрукти з клітковиною і продукти з білком.

Повільне відновлення м'язів після фізичних навантажень. Білок багатий на амінокислоти, які забезпечують відновлення м'язів після фізичних навантажень. Якщо ви хочете бути бадьорим і нарощувати м'язи, то регулярно вживайте білок.

Фахівці наголошують, що болі в м'язах також можуть викликати запальні процеси в організмі. Щоб зменшити біль, корисно їсти продукти, які їх зменшують, такі як: буряк, чорницю, авокадо, оливкову олію і риб'ячий жир.

Поганий стан волосся, нігтів та шкіри. Якщо волосся випадає, нігті ламкі, а шкіра немає здорового вигляду, то причиною може бути нестача білка. Адже амінокислоти, які є в протеїні, підтримують пружність тканин.

Погіршувати стан волосся, шкіри і нігтів також можуть стрес і дефіцит вітамінів та мінералів. Щоб відновити здоровий вигляд, вживайте горіхи, насіння, фрукти та овочі.

Постійна втома та слабкість. Нестача білка викликає млявість, небажання що-небудь робити

Експерти рекомендують стежити, щоб у раціоні був білок, а також – багаті на антиоксиданти зелені листові овочі.