facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Людмила Абросімова: «Всі вулиці порожні, і здається, що ти у фільмі жахів»

23.03.2020

Спад захворюваності на коронавірус у Китаї та рекордна смертність в Італії, коронавірус набирає обертів у Європі. Аби зупинити поширення недуги, країни поширюють жорсткі обмежувальні заходи. Про те, що відбувається в Італії, студії «Доброго ранку, Країно!» розповість Людмила Абросімова – жителька регіону Ломбардія, Італія:

«Ситуація критична. У нас кількість тих, хто захворів, постійно зростає. Але зараз кажуть, що є позитивна динаміка. Тобто трохи менше людей захворює. Але ми бачимо, що нас в суботу померло майже 800 осіб. У неділю також була дуже велика кількість загиблих. Постійно все міняється, і влада Італії хоче і запроваджує нові міри, щоб побороти коронавірус.

Майже все зупинилося. Тому що, по-перше, зараз були прийняті такі міри, що з 25-го будуть закриті майже 35 тис. компаній. Тобто взагалі не будуть працювати. Вони залишили невеликий список тих галузей, які ще будуть працювати в нормальному режимі, але і там зараз назріває конфлікт, бо не можуть узгодити, хто саме має працювати, а хто ні. Ситуація досить-таки важка, бо епідемія поширюється і її треба якось зупиняти. Щоб її зупиняти, треба вживати заходів. Тобто, наприклад, закрили парки. У нас з суботи в місті більше не працює парк. Ми не можемо ходити на прогулянки. У деяких маленьких містечках мери запровадили якісь свої правила, наприклад, нам сказали краще не відходити від дому далі ніж на 200 метрів. Всі вулиці порожні, і це трохи моторошно. Бо здається, що ти в якомусь фільмі жахів, бо навіть однієї людини не можна побачити на вулиці. Ломбардія перебуває в такому режимі десь 2-3 тижні загалом, а от такі жорсткі міри були прийняті, десь починаючи з кінця минулого тижня і на початку цього тижня також».