facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Віталій Дудін: «Якщо людину відправляють в неоплачувану відпустку, це може розцінюватися як порушення трудового законодавства»

24.03.2020

132 тис. українців ризикують залишитися без роботи через коронавірус та оголошений в країні карантин. Експерти припускають, що обмежувальні заходи можуть тривати значно довше, аніж кілька тижнів, а це боляче вдарить по вітчизняному бізнесу. Як можна захистити свої права, розповість глядачам «Доброго ранку, Країно!» Віталій Дудін – юрист:

«По-перше, треба пам’ятати, що законодавство України стоїть на боці працівника і покликано захистити його від будь-яких ризиків, які викликані без вини працівника. Тому якщо людину відправляють в неоплачувану відпустку, це може розцінюватися як порушення трудового законодавства. Якщо працівник доведе, що він вимагав надати йому відпустку оплачувану або ж оголосити вимушений простій на підприємстві, то в такому випадку дії роботодавця можна кваліфікувати за кримінальним законодавством – ст. 172 Кримінального кодексу України або ж можна розцінювати як порушення трудового законодавства, яке тягне фінансову санкцію з боку Держпраці. Це буде щонайменше одна мінімальна заробітна плата. Лише бажання працівника лежить в основі надання будь-кого виду відпусток. Немає в нас примусових адміністративних відпусток. Спочатку має бути заява.

Я думаю, що після всіх дерегуляційних реформ, які в нас мали місце, боротьба з тіньовою зайнятістю не дуже ефективно здійснюється. Тому через те, що всі реформи в нас здійснювалися для бізнесу, перевірки інспекцій не дуже ефективні. Тому, звичайно, нелегальний сектор досить вагомий, і треба розуміти, що права людей, які отримують зарплати в конвертах, дуже і дуже підважені. Є люди, які взагалі неофіційно працюють, їм спершу треба буде довести факт трудових відносин через суд або Держпраці. Це буде доволі тривала процедура. І якщо людина отримує лише міні малку, то хоча б цей мінімальний дохід вона за собою збереже».